zpět na úvodní stranu

DÍKY A KONEC

Je čtvrtek, pár dní od Vítání léta už uběhlo a my si tak můžeme s odstupem zabilancovat, aniž by ti sentimentálnější (čti ti starší) z nás potřebovali kapesník.

Byla fakt zima. A vy jste přesto přišli. V jednu chvíli dokonce pršelo. A vy jste si prostě našli místo, kde prší nejméně a počkali jste, až přestane. Čuměli jsme. Tímhle nám to fakt ulehčujete. Každý pořadatel chce mít věrné fanoušky. A my je máme! Díky!

Hned po vás se sluší poděkovat našim zvukařům, osvětlovačům, elektrikářům, technikům, bedňákům,... Vojta s Jarou dva dny nespali, natahali desítky metrů kabelů, jestli je okruh pod proudem testovali jeden na druhém. Jestli budete někdy někde něco... větší profíky nenajdete.

Děkujeme všem, kteří tvořili program. Alan Wood, nkl 94, yo haan, ugly a miltz se pro vás přijeli postavit za pult z Prahy, Brna nebo z Olomouce. Ani François Svalis s 1flfsoap nepřijeli pouličkou z Brodu. Procestované kilometry se vyplatily, protože takhle dobře se na Vítání ještě nehrálo! Nejde nezmínit Vlastimila Sedláčka, jehož Sluneční hrob, během kterého cestoval nad hlavami fanoušků, byl vrcholem večera. A stejný Vlastimil Sedláček vás spolu s Honzou Juráskem provedli celým dnem. A borci to dávali spatra, bez podkladů.

Díky Sakrblákům, že je pořád baví jezdit a vrtat do země jejich vynález zkázy, Kinedryl. A taky partičce od Woodboards, která u nás byla poprvé, ale věříme, že ne naposledy.

Tým holek kolem Lucky Čechové, fungoval jako namazaný stroj. Byla radost pozorovat, jak to za barem odsejpá! Symfonie.

Na poli gastronomie to byl souboj generací, ze kterého vyšli vítězně všichni. Zbyňa ze Šarika i holky, jejichž stánek zatím nemá jméno.

Při přípravách nám pomohla celá řada brigádníků. Za pivo a párek. Jestli někdo zaslouží respekt, jste to vy. Díky!

A velký dík našim laskavým sponzorům, kteří jsou pořád ochotní věnovat korunu bandě hipíků, kteří připraví podmínky pro minifesťák a vy ho svojí účastí dotvoříte.

Díky vám všem, za rok se třeba uvidíme!

 

-607-

Kontaktujte nás

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím